תביעת לשון הרע

0
תביעת לשון הרע

תביעת לשון הרע עשויה להיות רלוונטית יותר מאי פעם. הסיבה לכך היא שהכח שבעבר היה שמור לעיתונאים, נמצא כיום בידיים של כולנו. כאשר כולם יכולים לפרסם באינטרנט הכל, כדאי שכל אחד ידע ויבין יותר על לשון הרע ועל המגבלות החיוניות של חופש הביטוי.

תביעת לשון הרע, מה זה אומר

חשוב להבהיר כי תביעת לשון הרע לא מתייחסת רק למישהו שפרסמו נגדו שקרים. לשון הרע יכולה להיות פרסום שיש בו מן האמת, ולמרות זאת הוא פוגעני בהקשר מסוים. ככלל, לשון הרע זה מונח משפטי הכולל פגיעה בשמו הטוב של אדם. פגיעה במוניטין, הלעזה, העלבה. זה מונח שיכול להיות רחב למדי. כלומר, במקרה הצורך בית המשפט יצטרך להחליט האם פרסום כזה או אחר נופל בהגדרה של לשון הרע. התביעה מוגשת לבית המשפט, בצירוף דרישה לסעדים שונים. הסעד המרכזי הוא תביעה לפיצויים. למעשה, ניתן לתבוע פיצויים במקרה הזה, אף ללא הוכחת נזק.

תביעת לשון הרע מול חופש הביטוי

לא כל פרסום שלילי שיוצא לציבור, נחשב אוטומטית לסוג של הוצאת דיבה. מול הזכות להגיש תביעת לשון הרע, נמצאת הזכות לחופש הביטוי. שתי הזכויות הללו הן חשובות, ובסיסיות מאוד בעיקר בחברה דמוקרטית. יש כמה דברים שמאפיינים לשון הרע. אם פרסום של מידע הוא שקרי מעיקרו – קשה לטעון שמדובר על חופש הביטוי. אם בפרסום או בהפצת שמועה, אין אינטרס ציבורי מובהק, קשה לראות כאן שימוש בחופש הביטוי. הפצת מידע שלא נבדק, הפצת מידע נגד אדם פרטי (לא יישות ציבורית), זה בעייתי. הפצת מידע שכוונתו להזיק, אין זה שימוש בחופש הביטוי. מידע שנועד לפגוע בפרנסה או להשפיל, עשוי להיחשב ללשון הרע בצורה מובהקת.

?איך יודעים אם כדאי לתבוע

ישנם מצבים שבהם מאוד ברור כי אדם, חברה או עסק נפלו קורבן ללשון הרע. ישנם מצבים, שבהם לא ברור מאליו האם פרסום הוא בבחינת חופש הביטוי. בכל מקרה של ספק ובפרט אם רוצים לפנות לבית המשפט, כדאי להיעזר בעורך דין. עורך דין המומחה בנושא תביעת לשון הרע יוכל לבדוק למענכם מה עושים במקרה ספציפי. עורך הדין ישקול את השיקולים על פי תקדימים שונים. עורך הדין יתייחס למה שאמור בחוק, מבחינת חופש הביטוי לעומת דיבה ולשון הרע. במידה ובית המשפט יאשר את התביעה, לרוב נפסקים גם פיצויים. זאת לצד סעדים נוספים כגון פרסום התנצלות או הסרת הפרסום הפוגעני.

טיפול בהפרעות אכילה

0
טיפול בהפרעות אכילה

טיפול בהפרעות אכילה הוא מחויב המציאות, מכיוון שהפרעות אלו עלולות
במקרים קיצוניים גם לסכן את חייהם של הסובלים מהן.
ב-121 בה כולם ובעיקר ילדים ובני נוער חשופים למודלי של יופי ורזון המככבים במסכי
הטלוויזיה וברשתות החברתיות, הפרעות האכילה )בולימיה ואנורקסיה) מהוות כבעיה נפוצה.
קיימת חשיבות גבוהה לזהות את התפתחות ההפרעה כבר בשלבי המקדימים – מכיוון שזיהוי מקדים ופנייה לטיפול רפואי, יכולים למנוע מההפרעה מלהחריף ולפגוע במידה משמעותית בבריאות
של המתמודדים עמה.  
בין הסימנים אשר יכולים להעיד על ההפרעה, הם שינויים התנהגותיים כמו: שינוי בדפוסי
האכילה, עיסוק מוגזם באוכל והימנעות מאכילה. הסימנים יכולים להיות גם פיזיים: חולשה, הרזיה, התייבשות ובעיות במעיים.

טיפול בהפרעות אכילה – כיצד ניתן לטפל בהפרעה?

חשוב לציין, כי טיפול בהפרעות אכילה אמור להיות מותאם לסוג ההפרעה ולחומרתה –
כאשר, במידה וההפרעה התגלתה בשלבים מאוחרים, לעיתים יעלה הצורך לטיפול במסגרת פסיכיאטרית – כאשר, ההמלצה היא כמובן לנסות ולהימנע ממצב בו יעלה הצורך לטיפול באותה המסגרת.
טיפול קונבנציונלי אשר יינתן בקהילה, יכלול שיחות ומתן ייעוץ דיאטני וכלים גם לסובלים מההפרעה וגם לבני המשפחה שלהם. טיפול פסיכולוגי או פסיכיאטרי ומעקב של רופא ילדים או משפחה מהווים כטיפולי חובה.
לצד קבלת הטיפולים הללו, מומלץ גם להכיר את הטיפולים המשלמים ואת התועלות שלהם, כאשר, אחד מהטיפולים אשר נחשבים לבעלי יעילות גבוהה במיוחד הוא הטיפול ההומאופתי.

טיפול בהפרעות אכילה באמצעות ההומאופתיה

טיפול בהפרעות אכילה באמצעות הומאופתיה מתחיל בהליך אבחון מקיף, כאשר, המטרה היא להבין בצורה מעמיקה את הסיבות להיווצרותה של ההפרעה.
לאחר השלמת הליך האבחון ובהתבסס עליו, תותאם תרופה הומאופתית – אשר ייעודה להחזיר את האיזון לגוף ולטפל במקורה של ההפרעה.
חשוב לציין, שלהבדיל מטיפולים קונבנציונליים הטיפול ההומאופתי נועד על מנת לטפל בשורש העמוק ביותר של הבעיה וייעודו לגרום לשינויושיפור משמעותי ואף תמידי.

בחירת המטפל

הפרעות אכילה הן הפרעות אשר במידה והן לא מטופלות הן עלולות להוביל למצב של רזון חולני – ובמקרים מסוימים גם להסתיים במוות. לכן, חשוב כאמור, לעשות כל מה שניתן על מנת לטפל בהן ולשלב את הטיפול הקונבנציונאלי עם הטיפול ההומאופתי.
קיימת חשיבות גבוהה לבחור את המטפל בצורה מוקפדת ולוודא שיש ברשותו את הניסיון, היכולות והכלים להתוות דרך לתוצאות המיטביות.

ד”ר יהודית פלינט גולובנציץ הינה מטפלת מקצועית בעלת ניסיון של 20 שנה בתחום ההומאופתיה ובעלת ניסיון בין היתר, גם בנושא של טיפול בהפרעות אכילה.
מוזמנים ליצור קשר לקבלת ייעוץ ראשוני או לקביעת פגישה ראשונה.

ייעוץ ארגוני בתל אביב

0
ייעוץ ארגוני בתל אביב

איך לבחור את היועץ המתאים?

ייעוץ ארגוני בתל אביב ובכלל, הוא תחום אשר עוסק בהערכת עובדים וביצועיהם, במתן
ייעוץ למנהלים, בהעברת הדרכות וסדנאות לעובדים ולמנהלים, בהטמעת אסטרטגיות ועוד..
השירותים של ייעוץ ארגוני אמורים להיות מותאמים לארגון ולמטרותיו – כך לדוגמא, ארגון
מסוים יכול לפנות לקבלת ייעוץ ארגוני לצורך הגדלת מכירות וארגון אחר יכול לפנות לייעוץ
ארגוני לצורך הטמעת שינויים באופן קבלת ההחלטות הניהוליות.
לא משנה מהי הסיבה בגינה פונים ליועץ ארגוני, קיימת חשיבות גבוהה לבחור ביועץ מקצועי
ומנוסה, אשר אוחז בידע ובכלים אשר יאפשרו לו לבצע את עבודתו על הצד הטוב ביותר.

ייעוץ ארגוני בתל אביב – מטרת התהליך

ייעוץ ארגוני בתל אביב הוא תהליך שיש לו מטרה והיא לאפשר להנהלה לראות דרך
באופן אובייקטיבי את המתרחש בארגון, לזהות את נקודות החוזקה ולאתר את נקודות החולשה – וכמובן, גם לשפר אותן.
היועץ אף יסייע בייעול של תהליכים ארגוניים, ייצור תוכנית עבודה מסודרת
ומאורגנת, אשר תסייע לארגון להטמיע את אותם השינויים וברוב המקרים, ילווה את הארגון גם בשלבי יישומה בפועל.
בכדי שייעוץ ארגוני אכן ישיג את מטרתו, העבודה אמורה להתבצע על פי שלבים – בשלב הראשון, על היועץ ללמוד להכיר את הארגון ולהבין מה הוא רוצה וצריך לשפר ומהן מטרותיו.
בשלב הבא, על היועץ לבדוק את האסטרטגיה, החזון והערכים של אותו ארגון, לבחון את המתחרים ולבדוק מה ניתן ורצוי לשנות ואלו שינויים יש להטמיע.
בשלב הבא, היועץ ייצור תוכנית עבודה מתאימה ולאחר מכן, יפעל על מנת להטמיע את אותם השינויים.
חשוב לציין שכל שלבי הייעוץ, יתבצעו תוך תיאום מלא ובשיתוף עם ההנהלה.

ייעוץ ארגוני בתל אביב – הכלים השונים של היועץ

יועץ ארגוני אמור להחזיק בכלים שונים אשר יאפשרו לו להעניק ייעוץ מקצועי ואיכותי ובין היתר: הצגה של רווחים ותפוקות, שימוש בלוח GANT, בקרת איכות – אשר ייעודה לוודא שהייעוץ אכן משיג את מטרותיו ועוד..
כמובן, שבהליך בחירת יועץ ארגוני לצורך קבלת ייעוץ ארגוני בתל אביב, ההמלצה היא לבדוק מול היועץ מהם תהליכי העבודה המתוכננים על ידו ובאלו כלים פרטניים הוא עושה שימוש במסגרת השירות.

מעוניינים ליהנות מכל היתרונות הטמונים בייעוץ ארגוני? חשוב שתדעו כי בעז גסטהלטר הינו פסיכולוג קליני ויועץ ארגוני מומחה, בעל שנות ניסיון רבות, במהלכן סייע לעסקים ולארגונים רבים.
לקביעת פגישת ייעוץ או קבלת פרטים נוספים על שירותיו, מוזמנים ליצור קשר.

זיפות גגות

0
זיפות גגות

יתרונותיו

זיפות נחשב לאחד מהשיטות הוותיקות והנפוצות ביותר לאיטום גגות.
אומנם ברבות השנים התפתחו שיטות חדשות ומבטיחות לאיטום גגות ולכן, שיטה זו אולי נחשבת למעט מיושנת, אך גם היום נהוג להשתמש בה בלא מעט מקרים – ובמידה ומבצעים אותה בצורה נכונה, היא גם תהווה פתרון איטום איכותי ובעל עמידות גבוהה.
כמובן, שבכדי ליהנות מכל היתרונות האיטום באמצעות זפת, יש צורך לבצע את כל שלבי העבודה בצורה מקצועית ואיכותית – החל משלב הכנת התשתית אשר כוללים את ניקיון הגג ומריחה של שכבת יסוד ייעודית, דרך שלב הזיפות עצמו ועד לשלב הסופי של הלבנת הגג.

אז מהם היתרונות של זיפות גגות?

לא סתם זיפות גגות מהווה כשיטת איטום פופולארית אשר נמצאת איתנו כבר שנים רבות.
לזפת יש תכונה אשר מאפשרת לה לחדור אל סדקים בגג ובצורה כזאת, לייצר שכבה אטומה בצורה איכותית וכמעט בלתי חדירה.
מעבר לכך, זיפות גגות מהווה את אחת  משיטות האיטום הזולות ביותר הקיימות – ובנוסף על כך, גם מהלך העבודה יהיה לרוב קצר ופשוט יותר בהשוואה לזה אשר נדרש בשיטות איטום אחרות.

חשיבותה של בחירת חברת זיפות גגות

הליך זיפות גגות מצריך כאמור, רמה מקצועית גבוהה במיוחד – הליך זה אמור לכלול בין היתר שימוש בזפת הנכונה: בין אם זפת קרה ובין אם זפת חמה.
באופן כללי, לאחר מריחת שכבת הזפת, יש צורך לבצע הלבנה – כאשר, ישנם מקרים בהם הליך האיטום יתבצע באמצעות מריחה של שכבת זפת אחת והלבנה והאופציה השנייה היא זיפות באמצעות 2 שכבות כאשר ביניהן תונח מחיצת רשת אינטרגלס.
ככלל, הזפת מהווה כחומר איטום אשר יכול להתאים לכל סוגי הגגות – אבל, בכדי ליהנות מכל יתרונותיה, קיימת חשיבות גבוהה לתכנן את מהלך העבודה ולהתאים אותו הן למצב הגג והן לתנאיו.
מהסיבה הזאת, יש להקפיד ולבחור בתבונה את החברה אשר תבצע את עבודת הזיפות – כאשר,  יש לוודא שמדובר בחברה מקצועית ומנוסה בתחום, אשר אוחזת בציוד איכותי ובכוח האדם המקצועי ביותר לביצוע העבודה.

אם גם אתם מבקשים לזפת את הגג ומעוניינים שהעבודה תתבצע בסטנדרטים בלתי מתפשרים, מוזמנים ליצור קשר עם חברת “ראם איטום מבנים”.
החברה אוחזת בניסיון של למעלה מ-15 שנה בעולם האיטום והזיפות, במהלכן צברה שם ומוניטין כאחת מהחברות המובילות בתחום.
לקבלת מלוא הפרטים הן על החברה והן על שירותיה, מוזמנים ליצור קשר והצוות המקצועי ישמח לעמוד לשירותכם.

ביובית מחיר

0
ביובית מחיר

הפרמטרים המשפיעים על עלות השירות

ביובית מחיר מושפע מלא מעט פרמטרים – כמובן, שברגע בו מתגלה סתימה קשה במערכת הביוב, המחייבת את שירותיה של חברה המציעה שירותי ביובית, ההמלצה היא לא להתעכב ולהזמין את שירותיה של החברה  – ואף לעשות זאת כמה שיותר מהר.
כמובן, שבכדי להבין מה גובה ההוצאה הכספית הצפויה ההמלצה היא לבדוק את נושא העלויות תחילה ובנוסף, גם להכיר את כל אותם הפרמטרים אשר יכולים להשפיע על עלות השירות.

ביובית מחיר – הגורמים המשפיעים

כאמור, יש לא מעט פרמטרים אשר משפיעים על ביובית מחיר ובין היתר:

  • מורכבות העבודה – מורכבות עבודת הביובית הנדרשת כמו גם משך העבודה, יהוו כפרמטרים אשר יכולים להשפיע במידה רבה על מחיר השירות.
  • שירותים נלווים – במקרים רבים, לצד שירותי הביובית יעלה הצורך גם בשירותים נלווים, אשר יכולים להשפיע על המחיר. בין אותם השירותים, צילום קווי ביוב, איתור מקור הנזילה וכיוצא בזה – מדובר בשירותים אשר ייקרו את עלות השירות.
  • מועד העבודה – במקרים רבים, הצורך בשירותי ביובית יכולים לעלות בסופי שבוע או בשעות מאוחרות. מה שיכול לייקר את עלות השירות.
  • קרבה גיאוגרפית – אם תזמינו חברה המציעה שירותי ביובית, אשר ממוקמת באזור מרוחק, דבר זה יכול להעלות במידה מסוימת את מחיר השירות.
  • שיקולים שונים של החברה – לכל חברה יש את השיקולים הפרטניים שלה לגבי צורת תמחור העבודה. כך יוצא, שקיים סיכוי כי חברה מקצועית ומנוסה, תתמחר את שירותיה במחיר גבוה יותר מזה של חברה חדשה.

כאמור, כל הפרמטרים הללו ישפיעו על המחיר, כך שבעת קבלת הצעת המחיר, יש לקחת בחשבון גם את הגורמים הללו.

אז כמה עולה השירות?

לסיכום, ביובית מחיר מושפע מלא מעט פרמטרים ובראש ובראשונה מסוג וממורכבות העבודה.
המחיר של השירות יכול להתחיל בכמה מאות שקלים ₪ עבור שירותים של פתית סתימת ביוב. המחיר יעלה במידה והשירות גם יכלול את שטיפת קווי הביוב.
כאשר, במקרים בהם הצורך יהיה גם בשירותים נלווים המחיר של השירותים יכול להגיע גם לכ-1000 – 1500 ₪ ולעיתים גם יותר מכך.

זקוקים לשירותי ביובית? חברת שניר וליאן הינה חברה מקצועית ומנוסה, אשר מציעה קשת רחבה של שירותים כמו: שירותי שאיבת ביוב, איתור נזילות מים וביוב, צילום קווי ביוב, שחרור סתימות קשות ועוד..
לקבלת מלוא הפרטים על הן על החברה והן על השירותים המוצעים על ידה, מוזמנים ליצור קשר על החברה.

פתרונות חניה

0
פתרונות חניה

פתרונות חניה בישראל מצומצמים מאד.כיום כבר אפשר לאמר כי קיימת מצוקה ממשית של חניה שמחמירה בעיקר בשעות העומס. בשל כך, אנשים רבים מחפשים דרכים יצירתיות כדי להימנע מבזבוז זמן יקר של חיפוש חניה. אך לא תמיד זה מתאפשר ובסופו של דבר הם נדרשים להתפשר על חניה במקום אסור או בחניון יקר מאד. המצוקה ניכרת בעיקר באזור המרכז ובעיר תל אביב. אך ניתן לאפיין ערים רבות נוספות שסובלות מהבעיה. מצוקת החניה מתבטאת באופן משמעותי באזורי מסחר ותעסוקה צפופים בשעות העבודה המקובלות.

 אז מה עושים? ישנם מספר פתרונות שמאפשרים להימנע מהצורך בחיפוש חניה. שימוש בתחבורה ציבורית, שימוש בשירות מוניות וגם האפשרות להיעזר בחבר קרוב או בן משפחה. אך כאשר מדובר באנשי עסקים להם פגישות תכופות הם נדרשים להגיע מהר ובאופן מיידי לכל מקום. במצב כזה, נדרש פתרון יצירתי ופרקטי יותר. לכן, הפיתרון הכי נכון הוא שירותי חניה מותאמים.

מה זה שירותי חניה?

אחד מפתרונות החניה היעילים ביותר הוא שירות חניה או בלועזית שירותי וולה פרקינג. מדובר בשירות המאפשר הגעה ממקום למקום ללא דאגה למציאת חניה בסביבה. כך שמגיעים עם הרכב לפתח המשרד, העסק או האירוע ובכניסה מחכה נהג שלוקח את הרכה לחניון הקרוב. הכניסה למקום נעשית במהירות בלי לצעוד מחניון מרוחק או לבזבז זמן יקר בחיפוש חניה. השירות מתאים במיוחד לאנשי עסקים עסוקים להם כל דקה חשובה. בנוסף השירות מאפשר למארגני אירועים לאפשר לאורחים להגיע למקום האירוע בצורה נוחה ואלגנטית. כך הם מרוויחים אורחים מרוצים וחוויה בלתי נשכחת. השירות מתאים לכנסים, אירועי חברה, השקות, אירועי חלוקת פרסים ועוד.

פתרונות חניה לא רק לעשירון העליון

כאשר הצע החניה הולך וקטן חייבים להתייעל. אם בעבר שירותי חניה היו מתאפשרים רק לבעלי ממון, כיום מדובר בשירות המאפשר התייעלות משמעותית ולכן רבים מאמצים אותו. שירותי חניה לאירוע חשוב מאפשר להגדיל את כמות המשתתפים בו ומאפשר להם להגיע בקלות גם כשמדובר באזור בו קשה למצוא חניה. שירותי חניה מאפשרים גם ליצור תדמית של סגנון ייחודי ומעמד גבוה ולמתג את האירוע כיוקרתי. אנשי עסקים מכל מעמד רוצים לנצל את הזמן המוגבל העומד לרשותם ולא לבזבז אותו על חיפוש חניה. הרי זמן שווה כסף ופספוס עסקה פוטנציאלית תגרור נזק של הרבה כסף. לכן שימוש בפתרונות חניה כדוגמת שירות ואלי פרקינג מאפשר למקסם את הזמן העומד לרשותם.

אמת דיברתי

0
אמת דיברתי

תביעת לשון הרע הינה כלי עוצמתי המאפשר לנפגע מפרסומים משפילים ופוגעניים לנקוט בהליכים משפטיים לשם השבת כבודו ופיצוי בגין הפגיעה. אלא שלעתים מוגשות תביעות לשון הרע נגד אנשים על מנת “לכוון התנהגות”. במילים אחרות באמצעות תביעת דיבה מנסה ה”נפגע” לסמן ל”פוגע” כי טוב יעשה לו יחדל מ”להטריד” אותו. בכך מנסה התובע למנוע פרסומים של ה”פוגע” או אחרים בקשר אליו. אלא שחוק איסור לשון הרע כולל בתוכו גם הגנות למפרסמים. אחת מהגנות אלה הינה הגנת אמת דיברתי

אמת דיברתי

הגנה זו נקראת גם הגנת אמת בפרסום והיא רלוונטית להליכים אזרחיים ופליליים שמכוח חוק איסור לשון הרע. כשמה כן היא, הגנת אמת דיברתי נטענת על ידי ה”פוגע”/ המפרסם, לאחר שהתובע הוכיח כי אכן פורסם כנגדו לשון הרע. לאחר טעינתה נדרש הטוען להגנה להוכיח את רכיבי טענת ההגנה. מן הסתם נדרש המפרסם להוכיח כי אכן דבריו הינם דברי אמת אולם בכך לא די. על המפרסם להוכיח את רכיב השני של הגנת אמת דיברתי והוא כי קיים עניין ציבורי בפרסום. עניין ציבורי משמעו כי קיים אינטרס ציבורי מובהק בפרסום הפוגעני. כך למשל בעניינים הנוגעים לתפקוד גופי שלטון, נבחרי ציבור, אנשים הממלאים תפקידים ציבוריים ועוד. מאידך הגנת אמת דיברתי יכולה להיות רלוונטית גם בתביעות המוגשות ע”י אנשי עסקים פרטיים אולם שעניינן הוא בעניין ציבורי. כאשר קיימת מחלוקת באשר לעניין הציבורי, נדרש להכריע בסוגייה זו בית המשפט ולקבוע האם אכן קיים אינטרס ציבורי או לאו.

רוב הטוענים להגנה הינם אנשי תקשורת, עיתונאים, כתבי טלוויזיה תחקירנים ודומיהם העוסקים בעניין ציבורי בעל חשיבות רבה ונתבעים בשל כך.

משרד אברהם טל

תביעת לשון הרע הינה כלי חשוב לצורך שמירה על זכויות הפרט והאזרח. אולם מאידך תביעת לשון הרע יכולה להוות כלי להטריד ולהפחיד, בין היתר את שומרי הסף וכלבי השמירה של הדמוקרטיה. משרד אברהם טל מתמחה בתחום לשון הרע ובכלל זה בניהול הגנות, לרבות הכנת אמת דיברתי, מתביעות לשון הרע. המשרד נחל הצלחות רבות בהעלאת טענות הגנה אלה והוכחתן.    

פיתוח מציאות מדומה

0
פיתוח מציאות מדומה

אתם מנסים לחשוב איזה ערך תוכלו להוסיף למרכז המבקרים שלכם? רוצים לשפר את סטטיסטיקת המבקרים? מעניין אתכם גם לזכות בחוות דעת חיוביות יותר? אם כך, אתם חייבים להציע לאורחים שלכם חוויה אחרת ושונה. זו הסיבה שבגללה פיתוח מציאות מדומה זה משהו שלא כדאי לכם לוותר עליו. אומנם זה נכון שכל הנושא של מציאות מדומה לא היה בכלל קיים לפני כמה שנים, אך היום זה לא כך. היום ניתן לחוות לא מעט חוויות של מציאות מדומה בשלל מוזיאונים ומרכזי מבקרים. לכן שווה לחשוב על כך בחיוב. אם המתחרים שלכם עושים זאת, טבעי שלא תוכלו לשבת בחיבוק ידיים. שלבו גם אתם מציאות מדומה ותראו שלא תצטערו על ההשקעה בעניין הזה.

איך באמת מבצעים פיתוח מציאות מדומה?

פיתוח מציאות מדומה, כמו פיתוח של כל דבר אחר, כמו סרט הסברה, זה עניין מקצועי. לכן, אפילו אם נדמה לכם שיש לכם גישה טבעית לעניין, לא כדאי שתנסו לעשות את זה לבד. יש לכם אפילו את כל הטכנולוגיה הדרושה לכם? אתם גם אוהבים את התחום הזה? כל זה טוב ויפה, אך זה עדיין לא מספיק. הדרך הנכונה לפתח מציאות מדומה היא לפנות אל אנשי המקצוע המובילים בתחום. מי שיש לו ניסיון, ידע וכלים מתאימים יוכל לפתח עבורכם מציאות מדומה בדיוק בהתאם לכל הדרישות והבקשות שלכם.

האם פיתוח כזה עולה הרבה?

מה שמטריד אתכם באמת כאשר אתם חושבים על פיתוח מציאות מדומה זה המחיר? ברור לכם שיש כאן שימוש בשיא הטכנולוגיה ולכן אתם חוששים שגם המחיר יהיה בהתאם? זה לא תמיד חייב להיות המצב. אל תשכחו שמטבע הדברים, אם יש עניין רב בתחום הזה, יש בו גם תחרות. כפי שקורה תמיד כאשר יש תחרות בתחומים שונים: המחירים יהיו בהתאם. זה אומר שאפילו אם בעבר העלויות של פיתוח מציאות מדומה היו מאוד גבוהות, היום זה לא תמיד כך. כדי להימנע מהוצאה כלכלית מוגזמת, תמיד תוכלו להשוות מחירים ולחסוך לא מעט על השירות החשוב והמשמעותי הזה.

אינטרקום לבית פרטי

0
אינטרקום לבית פרטי

למה לא כדאי לוותר על אינטרקום לבית פרטי?

אתם מתלבטים לאחרונה איך תוכלו להגביר את האבטחה בבית שלכם? הילדים שלכם כבר מספיק גדולים ובקרוב הם יישארו בבית לבד? אם כך, ברור מדוע אתם חייבים להתקין אינטרקום חדש ומשוכלל. אינטרקום לבית פרטי זו הבחירה הנכונה לכל מי שרוצה לדעת בוודאות מי עומד מאחורי הדלת שלו. אם תדעו מי רוצה להיכנס לביתכם, תוכלו להחליט האם אתם פותחים או לא. לכן ברור, בין היתר, מדוע זה יכול לסייע לכם להישאר רגועים יותר כשהילדים לבד בבית. בנוסף, כדאי לדעת שיש היום אפשרות לבחור באינטרקום שכולל גם מצלמה, ויש לכך יתרון משמעותי. בצורה כזאת אפשר לראות את האדם שעומד מעברה השני של הדלת, מה שמגביר את תחושת הביטחון.

איך לבחור את האינטרקום הנכון?

כמו שאתם יכולים לתאר לעצמכם, כשמדברים על אינטרקום לבית פרטי מדברים על עולם ומלואו. משמעות הדברים היא שיש מגוון רחב ביותר של סוגי אינטרקום, כך שבחירת המכשיר המושלם עבורכם לא תהיה קלה. כדי להגדיל את הסיכוי שתצאו מרוצים מהאינטרקום החדש, כדאי לברר:

  • איזו חברה ייצרה אותו
  • האם הוא נחשב לאינטרקום מומלץ
  • האם הוא עמיד
  • האם הוא כולל גם מצלמה

בנוסף, חשוב לבדוק מאיזו חברה תרצו לקנות את האינטרקום החדש. יש חברות שמציעות גם שירותי התקנה ולכן, אם תוכלו לקנות אינטרקום ולהזמין את המומחים להתקין אותו, מובן שזה כדאי.

כמה עולה אינטרקום?

כמובן שאפשר להבין מדוע אתם מוטרדים מהשאלה כמה תשלמו על אינטרקום לבית פרטי, אך אין לכך תשובה אחת ברורה. יש כמה גורמים שישפיעו על המחיר. למשל, מאיזו חברה אתם קונים את המכשיר? והאם אתם רוצים להזמין גם שירותי התקנה? בנוסף לכל אלה, האם אתם רוצים לקנות אינטרקום עם אחריות? והאם אתם בוחרים את המכשיר הכי משוכלל שקיים? אתם יכולים להיות בטוחים שהיום המחירים אינם גבוהים כמו בעבר. הסיבה לכך ברורה: יש יותר אופציות של מכשירים ולא מעט חברות שמוכרות אותם. התחרות הזאת מובילה לירידה במחירים ומי שיוצא נשכר הוא אתם, הלקוחות.

מחממי מים בגז מחירים

0
מחמם מים בגז

שוק הגז

בשנת 2008 עם החלת רפורמת הגז בישראל, נפתח שוק הגז לתחרות. חברות גז רבות החלו לקבל רישיון לפעול והחלו לתת שירותים שונים. תחרות כדרכה מועילה בעיקר לצרכן, שלפני כן סבל משוק מונופולי וממחירים מופקעים וחוזים חד צדדיים. כעת הצרכן נהנה ממחירים נמוכים יותר ומשירות טוב הרבה יותר. משווקים נוספים נכנסו גם לתחום מחממי המים בגז. הדרישה לפתרון חסכוני ויעיל במקום חימום בחשמל הולך ועולה, תודות למהירות החימום לחסכון במשאבים ובכסף והתרומה לאיכות הסביבה.

מחממי מים בגז

הביקוש למים חמים במהירות, הביא רבים לקנייה של מכשירים לחימום מים בגז. מדובר במוצר שהתקנתו הראשונית יקרה משמעותית על התקנת דוד חשמל והיא נעה בין 2400-3500 ש”ח. כאשר דוד חשמלי יכול לעלות כמה מאות שקלים. 

אך, כאשר בודקים את העלות החודשית הקבועה עלותו של מחמם המים בגז נמוכה מאד לעומת עלות חודשים של צריכת חשמל. הפער נובע בעיקר מהעובדה שלצורך חימום מים בחשמל מחממים את כל המים בדוד מדובר בכמות עצומה שלא תמיד נדרשת לצורך שימוש של מקלחת שתיים. לכן, בטווח הארוך כמובן שחימום מים בגז שווה יותר גם בגלל המחיר וגם בגלל יעילות החימום המהיר. במחממי מים בגז אין הגבלה של המים החמים, הם תמיד שם עם פתיחת ברז המים.

חשוב לדעת

במסגרת המחיר של רכישת מחמם מים בגז כלולים שירותים נוספים מעבר לאספקת הגז עצמו. חברות הגז מבצעות התקנה של מתקני הגז באמצעות מתקין מורשה המקפיד על תקני הבטיחות. ביצוע בדיקות תקינות תקופתיות. ביצוע בדיקות בלאי שונות ואיתור דליפות. 

מחממי מים בגז נחשבים לכדאיים בגלל סיבות רבות, שאת חלקן סקרנו לעיל, כדי לשמור על המוצר ולהאריך את ימיו חשוב להקפיד על תחזוקה של ניקוי אבן כל כמה שנים. בנוסף לכך יש לנהל מעקב אחר תקינות הצינורות החיבורים והשקעים. לצורך שמירה על הבטיחות של בני הבית מתקינים רבים ימליצו על התקנה של גלאי גז לאיתור דליפות. 

כאשר באים לבחור חברת גז חשוב לשים לב לכמה פרמטרים חשובים. רישיון החברה לשיווק גז, אנשי הצוות מקצועי צריכים לכלול מומחה מתחום ההנדסה וטכנאים מקצועיים שמגיעים עם ניסיון רב ועם אישורים לביצוע פתרונות גז שונים. 

אז רוצים לרכוש מחמם מים בגז מחיר משתלם?! כנסו לקישור לפרטים נוספים

לחזרה לעמוד הבית >>