צמחי מרפא

0
3506

שמואל בן נפתלי – צמחי מרפא

בעשור האחרון ישנה עלייה משמעותית בכמות האנשים שפונים אל הרפואה האלטרנטיבית על מנת לקבל טיפולים שונים. אנשים רבים חשים כי הרפואה המודרנית איננה מטפלת במחלות, אלא רק מווסתת אותן באמצעות תרופות נרקוטיות. ד״ר שמואל בן נפתלי ממכלת תרפיה טוען, כי אנשים הפונים אל צמחי המרפא ונטורופתיה בעצם מבקשים מטפל שיסתכל על גופם כעל יחידה אחת.
בשונה מרופאים המסתכלים רק על המחלה או על האיבר החולה הרפואה האלטרנטיבית מתייחסת לגוף כשלם תהליך הריפוי הוא תהליך בו כל הגוף כולו נרפא ולא רק טיפול בסימפטום ספציפי.

באמצעות נטורופתיה ניתן לטפל במגוון מחלות ומצבים קיימים.
שמואל בן נפתלי מאמין כי כוחם של צמחי המרפא הוא ביכולת שלהם לטפל בשורשי הבעיה או המחלה ולא רק לטפל בסימפטומים.
ישנם עשרות ואף מאות צמחי מרפא אשר מיצויים הופך אותם לטיפולים משלימים רבי עוצמה.
בנוסף, בן נפתלי מציין, הנטורופתיה והשימוש בצמחי מרפא יכול להוות טיפול מונע שיכול לעזור לאנשים לחיות חיים בריאים ושלמים ללא התפתחות של מחלות כרוניות שונות.

כוחו המרפא של הטבע בא לידי ביטוי גם בשימוש בצמחי המרפא. שמואל בן נפתלי
הטבע הוא עוצמתי ואינטואיטיבי, לדברי בן נפתלי, אנחנו עצמנו תוצר של הטבע והשימוש בצמחי מרפא הוא טבעי ובסיסי עבורנו.
מעטים צמחי המרפא שעלולים לגרום נזק לגוף האדם, בשונה מתרופות נרקוטיות שלרוב מורכבות מכימיקלים סינטתיים וחלקן ממכרות ועלולות לגרום נזקים.
אנשים הפכו מודעים הרבה יותר לכוח הריפוי העוצמתי של הטבע, לכן גם גדל הביקוש לנטורופתים ומטפלים בדרכים טבעיות.

שמואל בן נפתלי מזמין אתכם!

שמואל בן נפתלי מזמין אתכם למכללת תרפיה, שם תוכלו ללמוד קורס מלא על צמחי מרפא, להרחיב את הידע שלכם בנוגע למחלות ומצבים בריאותיים שניתן לטפל בהם באמצעות צמחי המרפא  ועוד.
הקורס כולל בתוכו מגוון נושאים שונים כמו עיניים יבשות, פרקים באנטומיה, פארמקולוגיה, גנטיקה למול תזונה, חומרי בסיס, רוקחות טבעית ועוד מגוון פרקים החשובים להבנת עולם הריפוי וצמחי המרפא.

בקורס על צמחי מרפא, שמואל בן נפתלי מזמין אתכם להכיר את מגוון הצמחים השונים והמיצויים והמצבים הבריאותיים השונים שמטפלים בהם באמצעותם.
בן נפתלי מאמין אדוק בכוח הריפוי של הטבע וגישתו מתבססת על החיבור הבסיסי והטבעי ביותר של האדם עם הטבע. במכללת תרפיה תוכלו למצוא מגוון קורסים של גינון טיפולי, תרפיה בטבע, תרפיה באומנות, תרפיה באמצעות בעלי חיים ועוד מגוון קורסים מרתקים שיעשירו את הידע המקצועי שלכם ויעזרו לכם להגשים את ייעודכם ולעזור לאנשים אחרים.