מנעולן מוסמך בבני ברק

0
3657

 

פורץ מנעולים מגיע בכל יום ללקוחות רבים הזקוקים לעזרתו. מנעולן בבני ברק הפועל בעיר שנים רבות מכיר אנשים רבים הממליצים עליו ללקוחות פוטנציאלים חדשים.

אדם בעל חוש טכני מחודד, אמין ומאד מקצועי, שלמד בקורס הממשלתי ולכן מורשה מטעם משטרת ישראל לעסוק בתחום זה, פורץ מנעולים מציג לכל דורש את רישיונו לאור המבחנים המעשיים והתיאורטיים שעבר בהצלחה.

כדי לטפל בכל כך הרבה תקלות, לעתים בבת אחת, חייבים לפתח חוש אחריות וריכוז גבוה כדי לסיים כל תקלה במהירות ובהצלחה, ולרוץ הלאה ללקוח הבא.

מנעולן בבני ברק פורץ דלתות נעולות, הן דלתות פלדה לסוגיהן השונים והן דלתות עץ של חדרי הבית, חדרי המשרדים, שירותים, מחסנים ועוד.

פורץ המנעולים פותח את הצילנדר של דלתות הפלדה שהוא מפרק ומקבל החלטה על פי מצבו המכני והפיזי של המנעול. אפשר לבצע בו תיקון שיעלה כסף אך אין אחריות על פרק הזמן שהתיקון יחזיק מעמד ותיאורטית, המצב יכול לחזור להיות בעייתי גם למחרת התיקון, ואפשר להחליף את הצילינדר הישן בצילינדר חדש ומודרני שישרת נאמנה את הלקוח במשך שנים רבות.

בדלתות עץ יש מגמה לנסות לפתוח את המנעול באמצעות טיפול בחלקו של הצילינדר הנצמד למשקוף. על ידי צמצום העץ באמצעות מרצע המאפשר במקרים רבים לפתוח את המנעול בקלות.

אחד הקשיים המשמעותיים הוא פריצת דלתות רכב, אדם שלא מיומן בדקויות של פריצת מנעולים ברכבים, לא יצליח לפתוח את דלת הרכב שננעלה. רק פורץ מנעולים בעל ותק וניסיון רב מסוגל להכניס סיכה דקיקה, לסובב אותה בעדינות ולגרום לדלת הרכב להיפתח.

אם נכנסתם לדירה, חשוב מאד שתקראו למנעולן בבני ברק שיחליף את המנעול הנוכחי במנעול חדש כך שלא יוצר מצב שהדיירים הישנים יקפצו לבקר, וייכנסו לדירה מכל סיבה שהיא.

דלת פלדה שאינה נסגרת

לעתים, לא מצליח דייר לסגור את דלת הכניסה לביתו, הצילינדר המורכב מארבעה בריחים לא מצליח להסתובב סיבוב מלא, נתקע, ואי אפשר לסגור את דלת. הסיבה הראשונה המפריעה לצילינדר להסתובב היא לכלוך, אבק או חפץ הנמצאים בבור שאליו יורד הצילנדר בעת הנעילה. ניקוי יסדי של בור זה יקל על פעולת הצילינדר והוא יוכל להסתובב באין מפריע.

אפשרות נוספת היא תקלה מכנית באחד הבריחים. פורץ המנעולים יפרק את הצילינדר ויבחן את הבעיה. בדרך כלל יהיה צורך להחליף לצילינדר חדש.

פורץ מנעולים בבני ברק פורץ גם דלתות רכבים שבעליהם איבד את צרור המפתחות או כאשר המפתחות נותרו ברכב שננעל אוטומטית.