קשת בלונים

0
4779

קשת בלונים

כל אירוע מביא עמו רוח חדשה של חגיגה וחשיבה עמוקה על אופן עיצוב האירוע. באופן טבעי כל חוגג מעוניין שהאירוע שלו יהיה ייחודי, שיהיו בו גימיקים מיוחדים וכך הקהל יזכור את האירוע כאירוע נפלא זמן רב לאחר האירוע.
קיימות היום אין ספור אפשרויות לעיצוב אירועים, רבים ממתכנני האירועים בוחרים לשלב גם עיצובי בלונים לאירועים השונים מכמה סיבות:
• בלון הוא מוצר משמח, כל אדם שיפגוש בלון ינסה לשחק אתו, למסור אותו הלאה וליהנות משעת ילדות מאושרת.
• עיצובי בלונים מושקעים מותירים רושם רב על האורחים והם תמיד יתעכבו ליד סידורי הבלונים ואף יצטלמו איתם למזכרת.
• ההיצע העצום של הבלונים, בכל מיני גדלים ובעיצובים חדשניים וססגוניים, בציורים ובהדפסות מיוחדות שובים את ליבם של החוגגים ללא קשר לגילם.

חברת מיקס בלון דואגת לחדש כל הזמן את עיצובי הבלונים, לגוון את הצבעים, להציע חידושים בתחום כדי ליצור אירוע ייחודי ומושקע.
בכניסה לאולם מוצב שילוט ענקי מבלונים המרכיב את שמות החוגגים, בני הזוג בחתונות, חתן הבר מצווה וכלת הבת מצווה באירועיהם. השילוט מורכב מבלונים בצבעים שנבחרו על ידי בעלי האירוע וכבר בכניסה הקהל מרגיש שהגיע לאירוע מיוחד.
קשת בלונים ססגונית מעטרת את דלת הכניסה לאולם והאורחים עוברים דרכה. הקשת בנויה מבלונים בצבעים שונים המותאמים זה לזה ויוצרים שער בלונים נאה.
ישנן כמה אפשרויות לבנית קשת בלונים, האחת לסדר את הבלונים אחד ליד השני, בצפיפות ובצבע אחיד, על פי בחירת הלקוח. או לסדר שורות צפופות משני צבעים המתאימים זה לזה. המתוחכמים, מעצבים קשת בלונים מרהיבה הבנויה מכמה צבעים המשתלבים הרמונית זה בזה.
רעיון חדשני הוא לגלגל את הבלונים הצבעוניים וכך נראית הקשת מלאה בבלונים המתגלגלים ויוצרים תנועה מדומה של בלונים מקסימים לכל הכיוונים.
המעבר לתוך האולם דרך קשת בלונים הוא את הכניסה לאווירה של השמחה לכבוד האירוע החשוב כשהאורח משאיר מאחוריו את טרדות היום יום.
באירועים רבים בוחרים להציב בכניסה קשת בלונים, בחתונות, אירועי יום הולדת, בריתה, בריתה, בר מצווה ובת מצווה.
באירועי השקה מסחריים מזמינים אצלנו אין ספור קשתות בלונים לעסקים השונים בשלל גוונים ואפשרויות עיצוביות, כמו כן חנויות שונות בקניונים ברחבי הארץ מזמינות קשתות יפהפיות כדי למשוך את הלקוחות שייכנסו לרכוש מוצרים בימים של מכירות מיוחדות, מבצעים וקולקציות חדשות .
קשת בלונים נותנת את הטון באירועים רבים הן פרטיים, הן באולמות והן באירועים עסקיים.