שירותי חקירות

0
1001
חקירות

יש לא מעט סיבות בגינן יכול לעלות הצורך בשירותיו של משרד חקירות ובין היתר: חקירות הנוגעות למגזר העסקי, חקירות פרטיות, חקירות סייבר ועוד..
בכדי ליהנות מהתוצאות הטובות ביותר למטרה בעבורה בחרנו להכניס לתמונה משרד חקירות, קיימת חשיבות גבוהה לבחור את המשרד בתבונה, תוך דגש על הפרמטרים הבאים:

  • תחומי התמחות – יש לקחת בחשבון, שלא כל המשרדים מתמחים בכל סוגי החקירות. לכן, יש לבדוק מהם תחומי ההתמחות של אותו משרד ולוודא שהם מספקים את השירות הנדרש.
  • שם ומוניטין – חשוב לבחור במשרד חקירות בעל שם ומוניטין בתחום.
  • המלצות – אם יש אפשרות לקבל המלצות מלקוחות מרוצים של אותו משרד, דבר זה יכול להקל על הבחירה ולהסב שקט נפשי בכל מה שנוגע אליה.

קיימת חשיבות גבוהה לקבוע פגישת ייעוץ ראשונית עם חוקר במשרד הנבחר. מטרת הפגישה תהיה להציג את הסיבה בגינה עלה הצורך בשירות, לקבל ממנו ייעוץ רלוונטי וכמובן, גם להתרשם מהרמה המקצועית ומתודעת השירות של אותו חוקר – מה שיסייע בקבלת ההחלטה. 

משרד חקירות – סוגי החקירות

כאמור, משרד חקירות יעניק בדרך כלל מספר שירותים שונים, אשר לכל אחד מהם מטרה אחרת, בין השירותים:

  • מעקבים אחרי בן או בת הזוג – במקרים בהם עולה חשד לבגידות, או על רקע כלכלי. ניתן לפנות למשרד חקירות לצורך ביצוע מעקבים.
  • חקירת ביטוח – במטרה לאתר אנשים אשר מנסים לבצע הונאה על חברת הביטוח ולמעשה, לתבוע אותה למרות שאין לכך כל הצדקה.
  • בדיקות לעובדים – איסוף מידע על עובדים, בדיקות שהם מתנהלים בצורה ישרה ולא חלילה עושים שימוש שלילי במידע אליו הם חשופים או מרגלים לטובת המתחרים.
  • מודיעין עסקי – איסוף מידע לגבי המתחרים הישירים והעקיפים של העסק – מידע שיכול להיות רב ערך עבור כל עסק. 

כאמור, אלו הם רק חלק מסוגי החקירות אשר יכולות להתבצע על ידי חוקרי המשרד ובהליך בחירת המשרד, יש לוודא שהוא אכן מתמחה בסוג החקירה המבוקש – כל חקירה מצריכה את הידע ואת הציוד המתאים, אשר יאפשרו לבצע אותה בצורה המיטבית. 

זקוקים לשירות של משרד חקירות?

לא משנה מה הסיבה בגינה אתם תרים אחר משרד חקירות – הן לצורך חקירות פרטיות והן לצורך חקירות עסקיות, אם אתם רוצים להבטיח את השירות המקצועי והאיכותי ביותר אותו תוכלו לקבל, אתם נמצאים במקום המתאים למטרה.
מוזמנים ליצור קשר עם משרד חקירות פרג’ון ולעשות את הצעד הראשון, בדרך לשירות מקצועי ודיסקרטי, אשר יוביל אתכם אל התוצאות הרצויות. 

נהנתם? יש עוד עשרות מאמרים ומידע חשוב באתרנו